Kariéra s Bruker s.r.o.

SPECIFIKACE PRACOVNÍ POZICE

Obchodní a aplikační specialista produktů hmotnostní spektrometrie Bruker

místo výkonu práce:   Brno nebo Praha, rozsah ČR, SR a zahraničí

pracovní vztah:           plný úvazek

popis činností / pracovní náplň:

Popis pracovní pozice:

  • Kompletní obchodní a aplikační podpora produktů a stávajících zákazníků a aktivní vyhledávání nových zákazníků, propagace produktů firmy Bruker, účast na odborných konferencích
  • komplexní řešení obchodních případů včetně přípravy dokumentů pro účast ve výběrových řízeních, kompletní realizace případů (komunikace se zákazníky i dodavateli) a poprodejní péče o zákazníky
  • Odborné obchodně-aplikační prezentace produktů hmotnostní spektrometrie firmy Bruker
  • Předpokládané bydliště Brno a okolí (Olomouc/Zlín), případně Praha a okolí
  • Nástup možný po dohodě ihned

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí malé firmy se silným zázemím prestižní mateřské firmy
  • Atraktivní platové ohodnocení a další motivační bonusy
  • Služební automobil i pro soukromé použití
  • Školení v zahraničí v sídle mateřské firmy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost dalšího vzdělávání

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání chemického nebo biologického směru, praktické zkušenostis instrumentací hmotnostní spektrometrie velkou výhodou
  • Aktivního a motivovaného člověka s obchodním duchem a tahem na branku, ochotou učit se a dělat nové věci, ale také člověka s ochotou cestovat a časovou flexibilitou
  • Zkušenost s obchodní pozicí výhodou
  • Samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, komunikativnost, pozitivní přístup a přátelské vystupování
  • Dobrá znalost anglického jazyka
  • Výborná znalost práce s PC, MS Windows a MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B

Hledat