Iontové pasti

Ion-Trap

nabízí stabilní výhody pro uživatele v rychle se měnícím se světě hmotnostní spektrometrie. Současné iontové pasti poskytují neuvěřitelně snadné použití, vynikající odolnost a nejrychlejší experimenty MSn spolu se stabilní citlivostí.

Bruker Daltonics jako lídr v technologii iontových pastí nabízí ucelenou řadu systémů splňující potřeby každého uživatele. Kromě strukturálních konfirmací a screeningových aplikací v rutinně zaměřených laboratořích jsou systémy využívány i pro identifikaci bílkovin a jejich detailní charakterizace.

Nová série Amazon speed je skutečnou revoluci v technologii iontové pasti. Jako první iontové pasti byly vybaveny technologií duálních iontového trychtýře (dual ion funnel) pro nejvyšší citlivost, která je tak posouvá do nových oblastí hmotnostní spektrometrie.

Systém iontové pasti je navržen pro vynikající výkon z hlediska citlivosti, rychlosti a dynamického rozsahu a tak lze dosáhnout bezkonkurenční výsledků i v nejnáročnějších analýzách. Iontové pasti Amazon speed mohou být také vybaveny technologií ETD (Electron Transfer Dissociation), která usnadňuje analýzy post-translačních modifikací (PTM) na proteinech nebo peptidech. Tato technologie vytváří z iontové pasti ideální systém pro analýzu PTM.

Hledat