Bruker CaptiveSpray – klíč k výkonu a spolehlivosti pro nanoLC-MS

Nanoflow LC-MS je stále jednou z největších výzev v rutinní proteomice. Bruker CaptiveSpray je revoluční iontový zdroj s patentovanou konstrukcí, která dnes umožňuje snadnější měření než se standardním elektrosprejem. CaptiveSpray přináší citlivost nanospraje, odolává ucpávání a poskytuje reprodukovatelný nepřerušovaný sprej i pro ty nejsložitější proteomické vzorky.

Captive-spray

Plug-and-Play
CaptiveSpray zdroj se připevňuje přímo na všechny současné spektrometry Bruker s ESI zdrojem. Interface pro přenos iontů je přímo napojen na kapiláru a tak odpadá nutnost jekéhokoliv nastavování polohy.

Spolehlivost a robustnost
CaptiveSpray poskytuje citlivost nanosprejových iontových zdrojů s jednoduchým ovládáním a robustností ESI. Patentovaná technologie Etch Taper™ poskytuje sprejovací špičku, která není vnitřně zúžená jako špička ESI zdrojů. To má vede k výrazně nižšímu ucpávání spreje a tím je možno změřit více vzorků s větší spolehlivostí.

MS performance
CaptiveSpray umožňuje vyšší průtoky, což vede ke kratším mrvým časům chromatografického systému. Schopnost používat větší kolony s vyšší kapacitou poskytuje vyšší citlivost a větší dynamický rozsah než běžné nanosprajové zdroje. Stabilní a reprodukovatelný charakter spreje dělá CaptiveSpray ideálním iontovým zdrojem pro kvantitativní proteomiku.

Literatura ke stažení.

Hledat