Autoflex™ série speed: vysoce výkonný MALDI-TOF systém

Inovativní MALDI-TOF a TOF/TOF technologie navržená a optimalizovaná pro snadné použití a robustní provoz jak pro tradiční aplikace MALDI (spolehlivá a detailní charakterizace proteinů a peptidů a analýza polymerů), jakož i pro špičkové aplikace (MALDI imagining s vysokým rozlišením zobrazení, analýzy  glykanů nebo s vysokou výkonné mikrobiologické molekulární identifikace - MALDI Biotyper). Další vylepšený laserová technologie smartbeam™ II s až 1000 Hz frekvencí je základem pro kvalitní MALDI imagining a přináší vynikající výkon pro všechny proteomické aplikace.

Autoflex

Akcelerované výsledky pro vyšší efektivnost
Řada Autoflex speed zahrnuje vlastní laserovou techniku smartbeam-II  pro špičkový výkon kombinující výhody dvou technologií - výkon dusíkového laseru a spolehlivost all-solid-state laserů.

Bezmřížkový MALDI Perpetual™ iontový zdroj s laserem a jeho samočistící schopnosti ve spojení s PAN™ (panoramatické) širokospektrální fokusace hmot umožňuje dosažení excelentního rozlišení přes široký rozsah hmot, což vede k optimální výsledkům nezávisle na ladění systému.

Unikátní univerzální modulární konstrukce přístroje umožňuje lineární konfiguraci pro screeningové aplikace, reflektronový režim pro identifikace a TOF/TOF technologii (LIFT™) pro charakterizace.

Literatura ke stažení.

Hledat